Erişilebilirlik konusundaki teknik bilgi birikimimizi saha uygulamalarında da hizmetinize sunuyoruz.

Evrensel Tasarım

Erişilebilirlik çalışmalarımızı, kamusal alanların yaş, beceri ve durum farkı gözetmeksizin herkes tarafından kullanılmasına olanak tanıyan, bütünselleşme sağlayan bir yaklaşımla gerçekleştiriyoruz.

Engelli ve engelsiz bireylerin ayrı ayrı değil, birlikte hep beraber hizmet alabildikleri kurumlar oluşturuyoruz. 

Erişilebilirlik Çözümlerimiz

Fiziksel Engelliler

Yapınızın giriş kapısından başlayarak her hizmet noktasına erişimi imkanlı hale getirecek yapısal ve teknolojik çözümler geliştiriyoruz. 

Rampa çözümlerinden özel asansörlere, engelli tuvaletlerinden yardım çağrı sistemlerine kadar pek çok öğenin iç içe geçtiği kapsamlı projeler gerçekleştiriyoruz.

Görme Engelliler

Engelli erişimi için tek bir ürünle tüm sıkıntıları ortadan kaldırmanın mümkün olmadığını bilerek, yapısal ve teknolojik sistemleri bir araya getiriyoruz. 

Hissedilebilir yüzey ve kabartma işaretlemeler gibi geleneksel uygulamaları, sesli yönlendirme sistemleri ve özelleştirilmiş çağrı sistemleri gibi teknolojik yeniliklerle bir araya getiriyor, kurumunuza en uygun ve ekonomik çözümleri oluşturuyoruz.

İşitme Engelliler

Yardımcı işitme sistemleri ve özelleştirilmiş alarm ve uyarıcılar yardımıyla kurumunuzu işitme engellilerin hizmet almasına uygun hale getiriyor, sıkıntısız iletişim için engelleri ortadan kaldırıyoruz. 

Dünyanın en gelişmiş indüksiyon döngü sistemlerini kullanarak, işitme engellilerin sadece temel anlamda değil, en üst düzeyde hayata katılabilmelerine yardımcı oluyoruz.

Danışmanlık